• Kategorie
  • Szukaj
  • Akcesoria do butelek – przydatne gadżety

Można śmiało stwierdzić, że butelki są elementem obowiązkowym, jeśli chodzi o zakupy dla małego dziecka. To właśnie one służą do podawania mu wszystkich płynów, zaczynając od mleka, przechodząc do wody i kończąc na herbatkach oraz soczkach. W wielu przypadkach butelki stosowane są już od pierwszych dni, kiedy to rodzice decydują się na taką metodę dostarczania maluchowi właśnie mleka. Wówczas butelka wykorzystywana jest regularnie, około co trzy godziny. W związku z tym wielu opiekunów decyduje się na zakup co najmniej dwóch sztuk, by nie musieć cały czas myśleć o myciu czy sterylizacji. W zachowaniu odpowiedniej czystości zdecydowanie przydadzą się oferowane przez nas akcesoria do butelek. Co wśród nich?

Szczotka do czyszczenia butelek – nasza oferta

Przede wszystkim w tej kategorii można znaleźć kilka rodzajów szczotek do czyszczenia butelek. Tak jak sama butelka jest to nie tyle gadżet, a niezwykle przydatny element wyprawki. Dlaczego? Głównie z powodu specyficznych kształtów butelek dla dzieci, których często nie sposób doczyścić tradycyjną gąbką do naczyń. Posiadają one zakamarki, do których ciężko dotrzeć również ręką. Co więcej, w przypadku modeli przeznaczonych dla starszych dzieci, zwiększa się ich pojemność. W związku, z czym sama butelka jest stosunkowo długa, ale otwór pozostaje zbyt mały, by włożyć do niej rękę. Wówczas szczotka do czyszczenia butelek staje się jedynym rozwiązaniem, które jest w stanie zapewnić czystość. W naszej ofercie znajdziecie Państwo różne typy szczotek dzięki czemu bez trudu dopasujecie je do posiadanych butelek. W katalogu dostępne są również dedykowane pod butelki suszarki, które ułatwią ociekanie wody.

Sprawdź także płyn do mycia butelek w naszej ofercie. 

Zachęcamy do sprawdzenia także innych typów akcesoriów z przeznaczeniem dla maluszka. Jesteśmy przekonani, że komponowanie wyprawki z naszej oferty stanie się prawdziwą przyjemnością. Możecie Państwo bowiem liczyć na dostępność wszystkich niezbędnych elementów i tym samym bardzo komfortowe zakupy online.