• Kategorie
  • Szukaj
  • Płyn do mycia butelek i smoczków – dlaczego będzie przydatny?

Zachowanie higieny produktów codziennie używanych przez dzieci nie zawsze jest proste. Głównie z powodu mnogości zajęć, jakie ma do wykonania rodzic. Do nich musi zaliczyć również zadbanie o butelki oraz smoczki, które mają przecież bezpośredni kontakt z jamą ustną dziecka. Co za tym idzie, w momencie, gdy znajdują się na nich szkodliwe bakterie, to dostają się do organizmu dziecka. Efektem tego może być rozwój infekcji, która w przypadku małych dzieci może prowadzić do odwodnienia i konieczności pobytu w szpitalu. Warto więc zawczasu zadbać o zakup odpowiednich akcesoriów, które pomogą przy zachowaniu higieny butelek i smoczków. Do nich należeć będzie, chociażby płyn dedykowany właśnie tym przedmiotom.

Płyn do mycia butelek dla dzieci – kupuj wygodnie online

Co takiego posiada w sobie płyn do mycia butelek i smoczków dla dzieci? Przede wszystkim zawiera substancje, które pozbywają się z tych przedmiotów groźnych bakterii. Te rozwijają się głównie w osadzie pozostającym po mleku lub kaszce, a jak wiadomo, to właśnie te produkty są głównie przyjmowanymi w pierwszych miesiącach życia dziecka. Nie bez znaczenia jest również brzydki zapach, który pojawia się w nieodpowiednio umytych butelkach. Tak więc płyn do mycia tychże butelek oraz smoczków musi ten zapach neutralizować. Tak właśnie dzieje się, chociażby w przypadku produktów od firmy NUK dostępnych w naszej ofercie. Produkty te są w pełni bezpieczne, nie pozostawiają po myciu niczego, co mogłoby zagrażać bezpieczeństwu i zdrowiu dziecka, a mimo to dokładnie doczyszczają używane produkty. Działają one na bazie enzymów, które znajdują się w naturalnych składnikach. Ich płynna konsystencja ułatwia stosowanie, tak samo, jak dozownik umieszczony przy opakowaniu.

Butelka dla noworodka - poznaj naszą ofertę. 

Zachęcamy Państwa do zapoznania się nie tylko z naszymi płynami do mycia butelek i smoczków dla dzieci, ale również innymi przydatnymi akcesoriami. Przy ich wykorzystaniu codzienność związana z dbaniem o bezpieczeństwo i komfort dziecka stanie się znacznie łatwiejsza.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny