• FALLOUT FABRYCZNIE ZMONTOWANY PIP-BOY 2000 MK VI (Z WBUDOWANYM W PEŁNI PODŚWIETLANYM PANELEM EKRANU)

667.54
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Przesyłka kurierska gratis 0
Kurier 9.99
Paczkomaty InPost 12.99
Dostępność 11 szt.

Zamówienie telefoniczne: 503 710 905

Zostaw telefon

Fallout fabrycznie zmontowany PIP-BOY 2000 Mk VI (z wbudowanym w pełni podświetlanym panelem ekranu)

Zmontowany Pip-Boy 2000 Mk VI z podświetlanym panelem wyświetlacza.

Masz dość budowania lub po prostu nie masz czasu, aby rozpocząć przygodę budowania własnego Pip-Boya?

Dlaczego więc nie zafundować sobie tego gotowego, wstępnie zmontowanego Pip-Boya?

Jeśli rozważasz tę prostą drogę do posiadania Pip-Boya, z przyjemnością dowiesz się, że autoryzowani przez RobCo agenci nie tylko starannie konstruują te Pip-Boy, ale także poświęcają czas na zainstalowanie autentycznego podświetlanego panelu wyświetlacza podczas gdy oni to robią.

Dzięki dbałości o szczegóły i starannemu projektowi ten gotowy do użycia Pip-Boy jest wierną repliką noszonego na nadgarstku modelu 2000 Mk VI, który był używany przez mieszkańców krypty na pustkowiach wkrótce po odzyskaniu i przyda się do replikacji najbardziej realistyczne doświadczenie Wasteland.

Podświetl panel wyświetlacza pokazujący ekran główny Pip-Boya, naciskając przycisk na jednostce sterującej i podziwiaj, jak realistycznie się świeci i migocze. Czasami jednak zanika i migocze.

Kiedy to nastąpi, będziesz musiał stuknąć w obudowę wyświetlacza dwa lub trzy razy, w najbardziej autentyczny sposób, aby przywrócić panel wyświetlacza do życia.

Wykonany z wielu wysokiej jakości materiałów konstrukcyjnych: ABS, aluminium, stali i gumy, Pip-Boy dobrze leży na ramieniu i wygodnie leży dzięki zszywanemu zrobotyzowanemu mankietowi z tkaniny.

Gotowy Pip-Boy jest również gotowy do dalszej rozbudowy za pomocą własnych specjalnych modułów aktualizacji radia FM i czujników Pip-Boya (jeśli są dostępne) i jest dostarczany z narzędziami potrzebnymi do procedury aktualizacji.

Nowy w pudełku

Ekskluzywny podświetlany panel wyświetlacza z limitowanej edycji Pip Boy

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci