• Kategorie
  • Szukaj
  • Gryzaki i grzechotki – niezbędnik niemowlaka

Zabawki dla dzieci to ogromna większość, jeśli chodzi o zawartość ich pokoju. Prawda jest taka, że towarzyszą one maluchom już od pierwszych dni ich życia, choć jak wiadomo jeszcze wówczas nie będą się one nimi bawiły. Mogą jednak przyglądać się kształtom np. zwierzątek zawieszonych na karuzeli przy łóżeczku. W późniejszym czasie niemowlak zaczyna już chwytać i choć robi to dość nieporadnie, to czerpie już z tego radość. Moment, w którym chwyta zabawkę, zazwyczaj jest również tym, w którym zaczyna ją kierować wprost do buzi. To właśnie tym sposobem dzieci na początku poznają otaczający je świat. Właśnie wówczas warto podarować im gryzaki i grzechotki. Zarówno jedne, jak i drugie wykonane są z bezpiecznych dla dziecka materiałów, a ich rozmiar nie zagraża zakrztuszeniem się czy zadławieniem. Będzie to więc idealny pomysł na prezent dla malucha, także, gdy wybieramy się do kogoś w odwiedziny. Takich zabawek zdecydowanie nigdy za wiele, zwłaszcza gdy przychodzi okres ząbkowania.

Zestaw grzechotek i gryzaków – poznajcie naszą ofertę

Przeglądając naszą ofertę, możecie Państwo zauważyć, że posiadamy w niej naprawdę wiele interesujących wariantów gryzaków i grzechotek. Wykonane są one najczęściej z odpowiednio twardego silikonu, który idealnie sprawdza się podczas wspomnianego ząbkowania. Taki gryzak można schować do lodówki i po jego schłodzeniu dać dziecku. Dzięki temu jego gryzienie przyniesie maluchowi ulgę w bólu spowodowanym nabrzmiałymi dziąsłami. W ofercie posiadamy również gryzaki będące połączeniem materiałów takich jak drewno i wspomniany silikon. Jest to zestawienie bezpieczne, a zarazem bardzo interesujące. Daje bowiem maluchowi szansę poznawania różnych struktur, a przy okazji jest też trwałe. Podobnie jest z grzechotkami, które możecie Państwo nabyć również w formie materiałowej. Pluszowa przytulanka z głową zwierzątka, która dodatkowo wydaje dźwięki może stać się prawdziwym przyjacielem dziecka.

Grzechotka dla niemowlaka - sprawdź naszą ofertę. 

Zachęcamy do zapoznania się nie tylko z naszymi zestawami grzechotek i gryzaków, ale także pojedynczymi produktami. W ofercie również wiele innych, ciekawych rozwiązań, w tym klocków czy piłek.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny