• Kategorie
  • Szukaj
  • Książki interaktywne – ciekawy sposób na poznanie świata

Wybierając zabawki, a także różnego rodzaju akcesoria dla dzieci nie powinno się zapominać również o książeczkach interaktywnych. Zadaniem tych wszystkich rzeczy ma być przede wszystkim nauka o otaczającym świecie. Właśnie pod tym względem pozycje interaktywne są niezastąpione. Dziecko może nie tylko zobaczyć np. zwierzątka mieszkające na farmie, ale również po naciśnięciu odpowiedniego przycisku usłyszeć, jakie wydają dźwięki. Tak samo z różnego typu pojazdami czy to budowlanymi, czy też takimi, które można spotkać na ulicach ścisłego centrum miast. Maluch przeglądając książeczkę nie tylko zobaczy jak wygląda taki pojazd, ale również usłyszy jego klakson czy też dźwięk obracającej się betoniarki. Dzięki temu nauczy się rozróżniać poszczególne samochody, również te specjalistyczne. Jego radość, kiedy spotka taki sam pojazd na ulicy i będzie potrafił go nazwać z całą pewnością będzie ogromna.

Interaktywne książki dla dzieci – co możemy zaoferować?

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele ciekawych propozycji, jeśli chodzi o książeczki interaktywne dla dzieci. Będą one dostosowane do wieku, a także zainteresowań najmłodszych. Wspomniane już powyżej pojazdy i zwierzątka żyjące na gospodarstwie to nie wszystko, co posiadamy. Znajdziecie u nas również dzikie zwierzęta, czy też instrumenty muzyczne. Wszystkie te propozycje będą idealnym pomysłem także na prezent. Jesteśmy przekonani, że dzieci bardzo się nimi zainteresują. Do zabawy mogą przyłączyć się również rodzice, ponieważ wszystkie książeczki interaktywne posiadają także fragmenty do czytania, które opowiadają różne historie. Dzięki temu całą rodziną można przenieść się w świat hałaśliwych pojazdów, zwierząt, czy instrumentów. Skomponujcie z naszą ofertą dziecięcą biblioteczkę pełną ciekawych propozycji, które umilą chwile przed snem, jak i deszczowe popołudnia.

Sprawdź także książki obrazkowe dla dzieci w naszym sklepie.  

Zachęcamy również do zapoznania się z innymi propozycjami książek i zagadek dla dzieci, które wpłyną na rozwój ich umiejętności oraz wyobraźni.