• Kategorie
  • Szukaj
  • Książki obrazkowe dla dzieci – propozycje dla najmłodszych

Książki powinny być nieodzownym elementem naszej codzienności. Nie ma wątpliwości co do tego, jak ogromny mają one wpływ na kształtowanie światopoglądu, a także podejścia do otaczającego nas świata. Książki uczą również radzenia sobie w problematycznych sytuacjach, a także empatii do zwierząt i osób w trudnej sytuacji życiowej. Z tych, a także wielu innych względów warto dbać o rozwój pasjo do książek od najmłodszych lat. Dobrym pomysłem będzie inwestycja w książki obrazkowe dla dzieci, które dostosowane są zawartością do wieku maluszków. W przypadku propozycji dla najmłodszych mowa o poznawaniu otaczającego świata właśnie poprzez obserwowanie go na kartkach zawartych w książkach. Może to być zapoznanie się z najpopularniejszymi pojazdami, zwierzętami, czy też przedmiotami użytku codziennego. Te ostatnie można pokazywać dziecku w książce, a następnie znajdować je w domu. Dzięki temu utrwala się nazewnictwo.

Książki obrazkowe – nasze propozycje

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele ciekawych propozycji książek obrazkowych nie tylko dla najmłodszych, ale także dla nieco starszych. Wówczas mogą znaleźć się w nich porównania np. wszystkich czerwonych przedmiotów lub opisy co do ich zastosowania. Coś dla siebie znajdą także przedszkolaki, dla których zdecydowanie lepsze będą książki poruszające tematykę konkretnego wydarzenia np. zachowania bezpieczeństwa podczas jazdy na rolkach. Książki obrazkowe mogą również nawiązywać do zainteresowań i rozwijać je u dziecka. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi książeczki poświęcone pojazdom, dinozaurom, jak i zwierzętom żyjącym pod wodą.

Zabezpieczenia szafek - zapoznaj się z pełną ofertą. 

Zachęcamy do sprawdzenia większej ilości pozycji książek obrazkowych, ponieważ każda z nich ma nieco inne zadanie. Jedne uczą rozpoznawać konkretne przedmioty, inne uczą o zwierzętach, a jeszcze inne wprowadzają dziecko w świat kolorów. Zamawiajcie wygodnie przez internet i powiększajcie swoją rodzinną biblioteczkę!

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny