• Kategorie
  • Szukaj
  • Zabezpieczenie szafek przed dziećmi – dlaczego są tak istotne?

Nie ma wątpliwości, że każdy rodzic i opiekun chce w jak największym stopniu zapewnić swojemu dziecku bezpieczeństwo. W związku z tym nie trzyma przy nim gorących napoi, odstawia wysoko gorące żelazko, czy też chowa nożyczki. Małe dzieci są bardzo ciekawe świata i nie mają jeszcze świadomości, jakie konsekwencje niosą za sobą pewne postępowania. Właśnie dlatego tak często mówi się, że rodzice muszą mieć oczy dookoła głowy, by uchronić malca przed upadkiem, czy też wylaniem na siebie szklanki soku. Pomocne w zapewnieniu bezpieczeństwa będą również zabezpieczenia szafek przed dziećmi. Te sprytne rozwiązania łączą ze sobą dwie szafki i tym samym uniemożliwiają dzieciom ich otwarcie. Nie ma już wówczas obaw przez tym, że maluch wyciągnie sobie jakiś przedmiot lub uderzy się samymi drzwiczkami podczas ich otwierania.

Zabezpieczenie gniazdka przed dziećmi – bezpieczeństwo przede wszystkim!

Kolejnym z bardzo pomocnych gadżetów, które możemy Państwu zaoferować, jest zabezpieczenie gniazdka przed dziećmi. Wystarczy je odpowiednio zamontować, by maluch nie mógł do niego zaglądać i wkładać np. kredek. Zamontowane zabezpieczenie sprawia, że ryzyko porażenia prądem praktycznie znika. Samą nakładkę może usunąć jedynie osoba dorosła, która posiada do niej dopasowany kluczyk.

Piłki rehabilitacyjne - zobacz naszą ofertę. 

Osłony narożnikowe i zabezpieczenia szuflad – co mamy w ofercie?

Moment, w którym dziecko zaczyna raczkować, a następnie chodzić jest dla rodziców ogromną radością. Niestety niesie za sobą także sporo zagrożeń i sprawia, że rodzice nieustannie muszą podążać za maluszkiem. Dobrym rozwiązaniem jest wówczas zamontowanie osłon narożnikowych, a także zabezpieczeń szuflad. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zestawy osłonek narożnikowych, które skutecznie zamortyzują uderzenie, a także zabezpieczeń, które uniemożliwią otwarcie szuflady. Te pierwsze są wykonane z miękkiego silikonu, który bez trudu dopasowuje się do narożnika.

Zachęcamy do zapoznania z pełną ofertą naszych zabezpieczeń, które zapewnią maluchowi bezpieczeństwo, a jego opiekunowi odrobinę więcej spokoju.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny