• Kategorie
  • Szukaj
  • Smoczki do butelki – niezbędne akcesoria przy karmieniu dziecka

Karmienie dziecka od pierwszych dni jego życia stanowi niezaprzeczalnie najważniejszy obok spania element codzienności. Maluszki regularnie przystawiane są do piersi lub otrzymują mleko w butelce. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że wyprawka dziecka powinna zawierać w sobie co najmniej kilka pozycji ułatwiających karmienie. Niezbędny jest oczywiście smoczek do butelki zarówno tej, którą podawane jest mleko, jak i woda czy soczek. W naszej ofercie znajdziecie Państwo smoczki do różnych typów butelek. Wiele z nich kształtem przypomina matczyną pierś, co w znaczący sposób wpływa na chęć przyjmowania smoczka przez maluszka.

Butelki ze smoczkiem – kupuj w zestawie

Przeglądając nasz katalog, możecie Państwo zauważyć, że posiadamy także zestawy butelek ze smoczkiem. Wówczas nie musicie już sami zgrywać ze sobą tych dwóch elementów. Zachęcamy do przejrzenia oferty pod kątem doboru butelek do konkretnych typów napoi. Co więcej, smoczki w zestawach posiadają różną przepustowość. Dzięki temu dopasowuje się do możliwości łykania dziecka w każdym wieku. Przepustowość powinna zwiększać się wraz z upływem czasu.

Zobacz również smoczki do karmienia w naszym sklepie. 

Smoczek do butelki dla noworodka – nasza oferta

W naszej ofercie posiadamy smoczki do butelki dla noworodka, a także dla starszych dzieci. Tak jak wspominaliśmy powyżej, będą się one od siebie nieco różniły. Wszystkie jednak są wykonane z bezpiecznych dla dziecka materiałów, które można łatwo doczyścić. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne są to aspekty dla każdego rodzica. Nasze smoczki do butelek pochodzą od renomowanych firm, o których wiele dobrego możecie Państwo przeczytać w sieci. Zachęcamy więc do zapoznania się z większą ilością naszych produktów. Posiadamy bowiem nie tylko butelki ze smoczkiem, czy same smoczki, ale również inne akcesoria przydatne podczas karmienia niemowlaków i starszaków.

Wszystkie nasze produkty dostępne online wysyłamy w dobrze zabezpieczonych na czas podróży paczkach.