• Kategorie
  • Szukaj
  • Dezynfekcja butelek – dlaczego jest tak ważna?

Butelki w przypadku małych dzieci są przedmiotami użytkowanymi kilka razy w ciągu dnia. Przeznaczone są one do przyjmowania większości pokarmów, w tym mleka, wody, kaszki, herbatki, czy też soczków. Jak można się łatwo domyślić, wszystkie one zostawiają po sobie większy lub mniejszy ślad. Zdecydowanie najbardziej problematyczne jest doczyszczenie butelki po pokarmach mlecznych, które zostawiają po sobie nie tylko specyficzny osad, ale również nieprzyjemny zapach. Trzeba jeszcze wspomnieć o tym, że w nie umytych lub niedokładnie wyczyszczonych butelkach, a także na smoczkach zaczynają rozwijać się bakterie. Z racji tego, że te przedmioty mają bezpośredni kontakt z buzią dziecka, jest to niezwykle dla niego niebezpieczne. Właśnie z tego względu sporą popularnością cieszą się specjalistyczne urządzenia służące do dezynfekcji butelek.

Wyparzanie butelek i smoczków – poznaj nasze sterylizatory

W naszej ofercie znajdziecie Państwo sterylizatory, które pozwalają na dezynfekcję butelek, ale nie tylko. Można w nich mieścić również inne przedmioty służące do karmienia. W przedstawionym na stronie internetowej katalogu znajdziecie Państwo elektryczny sterylizator parowy, dzięki któremu w krótkim czasie doprowadzicie wszystkie akcesoria do czystości pozwalającej na ponowne użycie. Zmieści się w nim, aż 5 butelek jednocześnie, a dodatkowo można dołożyć np. smoczki czy łyżeczki. Urządzenie jest bezpieczne, ponieważ samodzielnie wyłącza się po skończonym procesie dezynfekcji, a także ekologiczne, gdyż wykorzystuje małą ilość wody. Do tego warto zaznaczyć, że oferowane przez nas produkty do wyparzania butelek i smoczków są bardzo proste w obsłudze, co zdecydowanie przemawia na ich korzyść.

Gryzaki i grzechotki - zapoznaj się z naszą ofertą. 

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia naszej pełnej oferty, w której znajdziecie nie tylko sterylizatory czy podgrzewacze, ale także same butelki i smoczki. Dzięki temu w jednym miejscu możecie dokonać większych zakupów. Po ich sfinalizowaniu czekacie już tylko na dostawę pod wskazany adres.